hostalenburgos.comMain / Social / Dusevni hygiena

Dusevni hygiena

Dusevni hygiena

Name: Dusevni hygiena

File size: 414mb

Language: English

Rating: 6/10

Download

 

Bc. Jana Roubalová. Bachelor's thesis. Duševní hygiena v životě manažera ve zdravotnictví. Mental Hygiene in the Life of the Manager in Health Service. Duševní hygiena pedagogických pracovníků. Language used: Czech. Date on which the thesis was submitted / produced: 2. Abstract: Duševní hygiena nebo-li psychohygiena nám pomáhá chránit a upevňovat si své duševní zdraví. Poskytuje nám návod, jak nejlépe zvládat obtížné.

únor Pojem duševní hygiena se objevuje až na počátku století. Tato disciplína stojí na pomezí mezi lékařskými,psychologickými a s ciálními. srpen Transcript of Duševní hygiena. O čem to dnes bude? o stresu o tom, co dělá s naším tělem o tom, co s tím můžeme dělat videa:) Co s námi dělá. About the speaker. Marie is the leader of the NGO “Nevypusť duši”, which she co- founded in Their aim is to raise awareness about.

Download citation | Duševní hygiena: Uč | 2. vyd. Duševní hygiena. Front Cover. Jan Gruber. Česká zemědělská univerzita v Praze , Provozně ekonomická fakulta ve vydavatelství Credit, - pages.

More:

В© 2018 hostalenburgos.com